Strona www stworzona przez

Adriana Chaber 

  1. pl

O NAS

Witajcie w sercu Wrocławia, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a smaki Polski ożywają na talerzach naszych gości. KURNA CHATA to nie tylko restauracja, to miejsce, gdzie przychodzicie jako goście, a odchodzicie jako przyjaciele.

Nasza restauracja to prawdziwe sanktuarium kulinarnych doznań, w którym każdy kęs jest podróżą przez bogactwo smaków polskiej kuchni. Nasze dania są przygotowywane z najświeższych, lokalnych składników, a nasz zespół kucharzy nieustannie poszukuje nowych inspiracji, by zaskoczyć Was swoimi kulinarznymi kompozycjami.

Wnętrze KURNEJ CHATY przenosi Was w magiczną podróż w czasie, gdzie tradycyjne elementy polskiej wsi spotykają się z nowoczesnym designem. Stare drewno, kamień i surowe detale tworzą niepowtarzalny klimat, który zaprasza do relaksu i delektowania się wyjątkowymi smakami.

Nasza obsługa jest gotowa zadbać o każdy detal Waszego doświadczenia, byście mogli cieszyć się nie tylko doskonałym jedzeniem, ale także przyjemną atmosferą i niezapomnianymi chwilami spędzonymi w towarzystwie bliskich.

Niech KURNA CHATA stanie się Waszym ulubionym miejscem spotkań rodzinnych, przyjacielskich wieczorów oraz romantycznych randek. Zapraszamy Was serdecznie do naszej restauracji, gdzie smak, tradycja i gościnność łączą się w niepowtarzalny sposób, by sprawić, że Wasze kulinarne podróże będą niezapomniane.